Dél-Korea körutazás

Induló árak a választott időpont és létszám függvényében
2 fő 1 szoba 650.000 Ft-tól/fő
A kalkulált ára tartalmazza
- Budapest-Incheon retúr repülőjegy
- Utazás kiváló légitársaságokkal, étkezésekkel, feladott csomagokkal.
- Igényes 3-4*-os hotelek Szöulban, Puszanban és Csedzsu szigetén összesen 12 éjszakára, reggelivel, ingyenes lemondással.
- Belföldi repülőjegy
- Lemondható utasbiztosítást, ami ideális ehhez az utazáshoz
Az utazás legkedvezőbb ára a választott utazási időszaktól és az utazók számától, életkorától (gyerek kedvezmény) függ.
Utazás Dél-Koreába
Dél-Korea a nagyvárosok, a tradíciók és a k-hullám kedvelőinek utazási célja. Az északi hegyek és a déli szigetvilág elvarázsolja az oda utazókat.
Fakultatív programlehetőségek Dél-Koreában
Dél-Korea időjárása – mikor érdemes utazni?
Korea a mérsékelt éghajlati övben fekszik. A nyarak forróak és párásak, júliusban pedig beüt a monszun időszak, ami nagy mennyiségű csapadékkal üti meg a félszigetet. A telek hidegek és szárazak, az északi részeken a havazás is egyre erőteljesebb. Tavasszal és ősszel érdemes ide utazni, ám ekkor is szeles időre kell számítani. Április-májusban kb. 12-23 fok körül alakul a hőmérséklet, október-novemberben 8-19 fok van átlagban.
Megbízási díjunk
- Az utazás egyes elemei az utas által közvetlenül az adott szolgáltató – légitársaság, szálloda, autóbérlő stb. – felé kerülnek kifizetésre.
- Részünkre kizárólag a megbízási díj kerül megfizetésre, a tanácsadási és foglalási folyamat végén, számla ellenében, preferáltan átutalással.
- A megbízási díj az összes utasra vetített foglalási érték 13-14%-a.
- Az ajánlatban szereplő javasolt foglalási ár ezt nem tartalmazza.
- Törzsutasoknak, kétgyermekes családoknak illetve a foglalási ár függvényében egyedi kedvezményeket biztosítunk.
Kedvcsináló Dél-Koreáról
Repülőút hossza
Dél-Korea repülővel 10-12 órás utazással érhető el átszállás nélkül.
Időeltolódás
Magyarországhoz képest +7 óra nyáron, +8 óra télen.
Konnektor átalakító
Nincs szükség átalakítóra, mert ugyanaz a 220V, mint nálunk.
Vízum
Magyar Útlevéllel 90 napig vízummentesen tartózkodhatunk az ország területén.
Árak
Nem a skandináv színvonal, teljesen konszolidált, akár a magyarországi árakhoz képest is, de a forgalmasabb turisztikai helyeknél kicsit magasabb árakkal is találkozhatunk. Valamint nem szokás borravalót adni!
Biztonság
Dél-Korea közbiztonsága tökéletes, nem találkozhatunk aggodalomra okot adó környékkel.




