"Az utakat tudjuk európai átszállással is szervezni!"
Időjárás figyelmeztetés!A nyári hónapokban (június-szeptember) nagyon meleg van és rendkívül magas a páratartalom, gyakran esik az eső és előfordulhat viharos szél, tájfun is. Júliusban és augusztusban csak akkor javasolt az utazás, ha a Fuji megmászása a cél, ez ugyanis máskor nem lehetséges.

Japán körutazás

16 nap

Induló árak a választott időpont és létszám függvényében

2 fő 1 szoba 700.000 Ft-tól/fő

A kalkulált ára tartalmazza

  • Budapest/Tokió/Oszaka/Budapest repülőjegy adókkal, illetékekkel
  • Utazás prémium légi társaságokkal, étkezésekkel, feladott csomagokkal
  • Tokió központjában 3 csillagos szállás – összesen 6 éjszaka reggelis ellátással
  • Kiotóban 3 csillagos szállás – összesen 5 éjszaka reggelis ellátással
  • Oszakában 3 csillagos szállás – összesen 2 éjszaka reggelis ellátással
  • Számos fantasztikus program, kirándulási lehetőség, ami szabadon választható
  • Igény szerint van lehetőség további városokban is megszállni, ill. egyéni útitervet kérni: Nikkó, Fujikawaguchiko, Hiroshima

Az utazás legkedvezőbb ára a választott utazási időszaktól és az utazók számától, életkorától (gyerek kedvezmény) függ.

Összehasonlítás: Ázsia Neked vs. Utazási Iroda vs. Saját Szervezés
Összehasonlítás: Ázsia Neked vs. Utazási Iroda vs. Saját Szervezés

Utazás Japánba

A felkelő nap országa egy rendkívül különleges hely. Sokszínű, izgalmas, változatos: egyszerre van jelen az ősi kultúra a gyönyörű templomok, szentélyek által, ugyanakkor égig érő felhőkarcolók, giga bevásárlóközpontok, high-tech áruházak sokasodnak a nagyvárosokban, de ha kicsit vidékre látogatunk, igazi gyöngyszemeket, mesés tájakat, elegáns várkastélyokat, vízeséseket, hegyeket láthatunk, vízben lebegő torii kaput, csodás japán kerteket. Az ide látogató turisták többségének biztosan van valamilyen előzetes kötődése a kultúrához, legyen az képregény, rajzfilm, nyelv, vagy csak egyszerűen a természeti szépségek, pl. a Fuji, Japán legmagasabb hegye, egyben az ország egyik jelképe.

Fakultatív programlehetőségek Japánban

Japán

  • Buszos városnéző túrák Tokióban
  • Tokyo Disneyland és Disney Sea
  • Kirándulás Nikkóba
  • Kirándulás Kamakurába
  • Kirándulás a Fuji-hoz
  • Privát túravezetés és különleges helyi programok Kiotóban
  • Nara városnézés
  • Hiroshima meglátogatása
  • Miyajima sziget túra
  • Himeji várkastély
  • Oszakai városnézés
  • Universal Studios Japan

A programokhoz és transzferhez fogunk ajánlani megbízható és jól bevált kontaktot.

Japán időjárása – mikor érdemes utazni?

A tavasz, március-május, illetve késő ősz, október-november a legideálisabb az utazáshoz.

A nyári hónapokban (június-szeptember) nagyon meleg van és rendkívül magas a páratartalom, gyakran esik az eső és előfordulhat viharos szél, tájfun is. Júliusban és augusztusban csak akkor javasolt az utazás, ha a Fuji megmászása a cél, ez ugyanis máskor nem lehetséges.

Megbízási díjunk

  • Az utazás egyes elemei az utas által közvetlenül az adott szolgáltató – légitársaság, szálloda, autóbérlő stb. – felé kerülnek kifizetésre.
  • Részünkre kizárólag a megbízási díj kerül megfizetésre, a tanácsadási és foglalási folyamat végén, számla ellenében, preferáltan átutalással.
  • A megbízási díj az összes utasra vetített foglalási érték 16%-a.
  • Az ajánlatban szereplő javasolt foglalási ár ezt nem tartalmazza.
  • Törzsutasoknak, kétgyermekes családoknak illetve a foglalási ár függvényében egyedi kedvezményeket biztosítunk.
Miért válassz minket
Miért válassz minket

A tanácsadód

Kovács Szilvi
Bali & Japán specialista

Már kislányként az volt az álmom, hogy körbeutazom a Földet és nyelveket tanulok. Azóta is hobbim és hivatásom az utazás, több nyelven beszélek és hosszú évekig dolgoztam utazási menedzserként. Hiszek abban, hogy a személyiségünkre is hat az, ahogyan a világot járjuk és új élményeket szerzünk, új embereket megismerve és ezt a kincset, tudást, tapasztalatot senki sem veheti el tőlünk.

Kedvcsináló Japánról

Repülőút hossza

Japánba a repülési idő 14 óra, egy átszállással.

Időeltolódás

Japánban az időeltolódás a magyarországi időhöz képest +7 óra nyáron, +8 óra télen.

Konnektor átalakító

Japánban 110 voltos hálózati feszültség van a konnektorokban ezért adapter használata szükséges.

Vízum

Érvényes magyar útlevéllel rendelkező magyar állampolgárok kilencven napig tartózkodhatnak vízum nélkül Japánban.

Árak

Japán árai nagyjából egy európai nagyváros áraihoz hasonlíthatók, semmiképpen sem kell megijedni, nem skandináv árakkal fog találkozni az utazó. Kivéve a közlekedés, mivel a vonatjegyek, főleg a Shinkansen vonatokra elég drágák. Borravalót Japánban nem illik adni!

Biztonság

A közbiztonság tökéletes Japánban.

Ajánlatot kérek!